Juniors

1st Division

Coach:Melena Rushton 0402 501 691
Training:Thursday 4.30pm
1Lucas Blake
2Luke Bond
3Kelly Campbell
4Jack Carrigg
5Lewis Carroll-Burgess
6Harrison Cass
7Harry Falvey
8Jonty Garrett
9Alex Grant
10Jack Lawson
11Caiden Manley
12Alannah McNally
13Jacob Neto
14Tom Radburn

2nd Division - North

Coach:TBC - Contact Richard Hughes
Training:Tuesday 5.30pm
1Thomas Amos
2Charlie Anderton
3Rhys Barratt
4Jarvis Bowes
5Bodie Fox
6Cooper Hughes
7Sonny Ruskin
8Kai Sauge
9Leo Smith
10Josh Summerfield
11
12
13
14

Girls

Coach:Mick Bill 0405 792 669
Amkela Malaba 0413 363 165
Training:Thursday 4.45pm
1Lucy Bill
2Miah Bradley
3Emily Kay
4Thandi Malaba
5Sindi Malaba
6Vali Mule
7Matilda Mundey
8Sophie Ranyard
9Georgia Rose
10Eden Saul
11Grace Siebert
12Katie Smith
13Ashleigh Watts
14Piper Yarad

1st Division

Coach:Brad Jones 0429 459 170
Training:Thursday
1Jack Whitaker
2Zephyre Westover-Jones
3Brayden Kernaghan
4Kane Imbree
5Maxi Bill
6Alexander Crimmins
7Dustin Woolsey
8Dominic Duverge
9Callum Sawras
10Brody Ross
11Mahli Smith
12Samuel Simmons
13Joshua Williams
14

2nd Division

Coach:Mauri Gasbarrone 0435 296 154
Training:TBC
1Tom Sinanovski
2Taj Patton
3Luca Muzzolini
4Angus Schirmer
5Felix Thomas Fraser
6Kalani Collins
7Luca Barriskill
8Falcon Buttenshaw
9Matthew Smith
10Kalani Sauge
11Jed Boyd
12Luca Gasbarrone
13
14

1st Division - Whalers

Coach:Max Bear 0431 345 918
Manager:Chris Bond 0419 123 773
Training:Thursday 6pm
1Sebastian Awad
2Jackson Bond
3Will Cass
4Riley Green
5Austin Harley
6Sonny Maestri
7Dembe Ryan
8Joshua Young
9Joshua Mallam
10Leonard Tom
11Reid Thompson
12Aaron Latham
13Monty Moore
14Beau Jordan

1st Division - Makos

Coach:Tony Baldwin
Training:Thursday
1Sam Baldwin
2Luca Bancks
3Finnian Campbell
4Jed Saunderson
5Ethan Jenkins
6John Dodgson
7Daniel McGrath
8Lewis Flitney
9Marley Waples
10Fergus Gillan
11Sam Harding
12Ned Cowan
13Atsin Matuz-Jacobson
14

2nd Division

Coach:Andrew Thomas 0412 343 595
Training:Thursday 5.30pm
1Luca Beasley-Kenk
2Roman Molina
3Deagan Prior
4Benjamin Bolger
5Oliver Sharpe
6Jet Thomas-Borger
7Jordan Barratt
8Campbell DuSautoy
9Sam Taaffe
10Xavier Morhaus
11Jared Manley
12
13
14

Girls

Coach:Paul Horvath 0414 569 349
Training:Thursday
1Abby Horvath
2Davanee Sammut
3Lily Awad
4Gracie Moore
5Raquel Van Merwyk
6Summer Thompson
7Lola Wagner
8Mikayla Fleming
9Aurelia Tom
10Matilda Brown
11Priya Singh-Pangly
12
13
14

1st Division

Coach:Grayson Kernaghan 0419 699 978
Training:Wednesday
1Reuben Adlington
2Jesse Allen
3Ethan Tebbutt
4Sean Parry
5Jackson Priest
6Ryan Kernaghan
7Zac Sullivan
8Brodie Viel
9Dylan Bailey
10Campbell Ross
11Ryan Reynolds
12Raman Jahns
13Miles Horner
14Will Amos
15Ben Ghossein

Girls

Coach:Ken Crawford 0428 123 858
Training:TBC
1Olivia Bayly
2Isabelle Schubert
3Monique Crowhurst
4Bianca Flemming
5Keely Collins
6Tamzin Collins
7Zoe Seberry
8Lara Crawford
9Avril Crawford
10Jada Lampard
11Jade Saunders
12Sophie Venn
13Ramani Singh-Pangly
14Niamh Sharpe
15Lucy Wallace
16